Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», було внесено  зміни до статті 122 Земельного кодексу України, якими передбачено, що з 1 січня 2013 року органом уповноваженим здійснювати розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності які, розташовані за межами населених пунктів є Головне управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в області, тобто Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 року № 413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» наказами Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області затверджується перелік земельних ділянок із зазначенням площ, які можуть бути передані в межах норм безоплатної приватизації на території області, в тому числі і на території Голованівського району. Інформація про перелік земельних ділянок оприлюднена на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області: http://kirovohradska.land.gov.ua.

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсмана В. Б. від 08.10.2014 № 37732/0/1-14 Держземагентством України з 15 жовтня 2014 року запроваджено обов’язкове врахування позиції органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

Збільшити шрифт
A- A A+