Громадські роботи – користь для громади, робота для людей

Більшість сільських і селищних рад мають неабиякий інтерес щодо організації громадських робіт за сприяння служби зайнятості.

Організація громадських робіт – це та послуга, яку надає служба зайнятості у співпраці з місцевими органами влади і роботодавцями. Тобто фінансування йде на паритетних засадах: з бюджетів місцевих органів влади, які бачать необхідність у виконанні таких робіт, та коштом Фонду державного соціального страхування на випадок бехробіття.

Так, з метою підготовки до відзначення 27-ї річниці Незалежності України, руками безробітних наведено лад на братських могилах радянських воїів та пам’ятних знаках ворїнам-земляка у населених пунктах, що розташовані на території, зокрема, Межиричківської, Грузької, Клинівської, Молдовсткої, Семидубської сільських рад. В основному протягом року здійснювалося прибирання сміття та обкошування трави: впорядкування кладовищ, парків та скверів, а також ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери та пам’яток культури тощо. Варто відмітити, що майже кожне облаштування українських кладовищ відбувалося за участі центру зайнятості.

В Голованівському районі в поточному році співпрацювали із центром зайнятості в організації громадських робіт 12 сільських рад. Організація громадських – перспективний напрям взаємовигідної співпраці. Місцеві сільські ради мають неабиякий інтерес до організації зазначених робіт та активно співпрацюють у цьому плані з центром зайнятості.