Про підсумки оздоровлення

Для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей пільгових

категорій управлінням соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації розроблено та затверджено районну комплексну соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей Голованівського району на 2018-2022 роки. Сформановано банк даних дітей, які потребують оздоровлення та відпочинку. Для забезпечення пільгових категорій дітей оздоровленням та відпочинком, до управління соціального захисту населення батьки та опікуни дітей подають заяви на оздоровлення дітей, починаючи з початку року та документи, що підтверджують статус дитини. Також інформацію про дітей пільгових категорій, які бажають оздоровитися протягом літнього періоду надають сільські та селищні ради.

В районі забезпечено оздоровчими послугами 16 % дітей від загальної чисельності дітей віком від 7 до 17 років у стаціонарних оздоровчих закладах.

З бюджетуГолованівського району на відпочинок та оздоровлення виділено 668700,00грн, в тому числі з районного бюджету 352000,0 грн., бюджетів сільських та селищних рад -316700,00 грн.

19.06.2018 група із 40 дітей оздоровлювалися в дитячому закладі санаторного типу ім. С. Лазо м. Білгород-Дністровський Одеської обл. Ще 16 дітей відпочили на базі ДЗОВ «Ольвія» Миколаївської обл. м. Очаків.

За кошти обласного та державного бюджету 28 дітей оздоровилися в таборох «Перлина Чорномор’я» м. Білгород-Дністровський, «Бригантина» Новоархангельський район, «Артек» м. Київ, Пуща Водиця, «Молода гвардія» м. Одеса.

Майже 100 дітей відпочили та оздоровилися в наметовому містечку на річці Південний Буг Кривоозерського району Миколаївськоїобласті.

На відпочинок 1268 дітей в пришкільних таборах в бюджеті Голованівського району заплановано 319,5 грн.

В районі працювало 22 пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, всі вони були перевірені комісією з проведення перевірок стану готовності дитячих закладів відпочинку до оздоровчої кампанії. Покладено персональну відповідальність керівників закладів за дотримання санітарних, пожежних правил та медичного забезпечення. На постійному контролі знаходиться питання придбання високоякісних продуктів харчування.

Районним відділом управління ДСНС України в Кіровоградській області з 23 по 30 травня 2018 року проводились планові перевірки стану готовності пришкільних таборів до відкриття. Складено 22 акти, відповідно до яких всі пришкільні табори приведено у належний протипожежний стан.