ПАКУНОК МАЛЮКА для новонароджених Голованівського району

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 р. №427 та Постанови від 20.06.2018 р. №512 розпочато реалізацію проекта «пакунок малюка». Так, кожна мама (інший законний представник новонародженої дитини), яка виписується з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, має отримати під час виписки одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».
"Пакунок малюка" – це безповоротна адресна соціальна допомога. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. До переліку входять дитячі товари загальною вартістю до 5 тис. гривень. Загалом це 25 найменувань. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок міститиь інформаційні матеріали, які допоможуть батькам якнайкраще доглядати за дитиною.
Згідно із п. 9 Порядку №512, якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги «пакунок малюка» організовує забезпечення отримувача такою допомогою.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації надали «пакунок малюка» мамам новонароджених дітей.

Збільшити шрифт
A- A A+