ПАКУНОК МАЛЮКА для новонароджених Голованівського району

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» зі змінами , внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №618 розпочато реалізацію проекту.

Згідно із пунктом 9 Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 (зі змінами), якщо на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку була відсутня допомога «пакунок малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги «пакунок малюка» організовує забезпечення отримувача такою допомогою.

Зважаючи на вищевикладене, провідним спеціалістом Управління соціального захисту населення Голованівської районної державної адміністрації Варченко К.Е. спільно з фахівцем із соціальної роботи Голованівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Трушніковою І.І. 27 вересня 2018 року були здійснені виїзди до с.Красногірки, с.Межирічки, с.Перегонівки, с.Люшнювате та смт.Голованівська з метою доставки одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» сім'ям з новонародженими дітьми за місцем проживання.

Так, працівники завітали до 7 родин, в одній з яких народилася двійня, та вручили 8 «пакунків малюка». Окрім того, ще один «пакунок малюка» було доставлено до с.Шамраєвки, Благовіщенського району. До складу «пакунків» входять дитячі товари загальною вартістю до 5 тис. гривень. Загалом це 25 найменувань. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, «пакунок» також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам якнайкраще доглядати за дитиною.