1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. На передодні свята для жителів, що проживають у Перегонівському та Троянському відділенні стаціонарного догляду відбулися урочисті заходи, де були присутніми громадяни поважного віку та ветерани, а також почесні гості: заступник голови Голованівської організації ради ветеранів Лівітчук А.Ф., начальник управління соціального захисту Дудник А.А., директор територіального центру Ткач В.Л.

Для «винуватців» свята була представлена концертна програма за участі учнів філії НВК "Перегонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, НВК «Троянська ЗОШ І-ІІІ ступенів НВК «Журавлинська ЗОШ І-ІІ ступенів, накрито святковий стіл з солодощами та вручені подарунки.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не, як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо й надалі все, щоб вони щоденно відчували повагу та турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.