Координаційна комісія з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг

03 жовтня 2018 року заступником голови Голованівської районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. проведена координаційна комісія з питань призначення та надання всіх соціальних виплат та пільг.
На комісії розглядались питання по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлової субсидії, надання пільг та допомоги внутрішньо переміщеним особам.
На розгляд комісії було винесено 6 справ по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 1 особову справу по призначенню житлової субсидії, 3 особові справи по наданню пільг та 3 особових справи по наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Було вирішено 3 сім’ям призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, 1 сім’ї призначити житлову субсидію, 3 сім’ям надати пільги за фактичним місцем проживання, 1 заявнику відновити пенсію за віком як внутрішньо переміщеній особі.
Вирішено відмовити в призначенні державної соціальної допомоги 3 сім’ям, в яких працездатні члени сім’ї не працюють протягом тривалого періоду.
У зв’язку із скасуванням довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб вирішено припинити соціальні виплати (пенсію за віком) 2 заявникам.

 

Збільшити шрифт
A- A A+