Заступника голови Голованівської райдержадміністрації О.Бугаєнко проведено засідання комісії із захисту прав дитини

05 жовтня 2018 року під керівництвом заступника голови Голованівської райдержадміністрації О.Бугаєнко проведено засідання комісії із захисту прав дитини, на якому розглянуто 8 питань:

- про надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав - 1;

- про визначення місця проживання дитини - 1;

- про надання дозволу на вчинення правочину – 4;

- про надання дозволу органу опіки та піклування щодо довлаштування дитини в прийомну сім’ю -1;

- про розгляд клопотання районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про продовження соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах- 1.

Розглянуто 8 заяв громадян.

6 заяв громадян задоволено, стосовно 2 заяв було відмовлено.

За результатами розгляду підготовлено 5 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, 1 витяг з протоколу засідання комісії.