Про проблемні питання, які хвилюють громадян нашого району

Найбільше звернень надійшло з питань соціального захисту  – 175 звернень. Громадяни порушують питання про надання адресної матеріальної допомоги, призначення і виплати соціальної допомоги, отримання житлових субсидій тощо. З метою вирішення вищезазначених питань, районною державною адміністрацією, мешканцям району, котрі звернулись та які мають групу інвалідності, малозабезпеченим громадянам, багатодітним сім’ям надана та  буде надаватися і надалі одноразова адресна матеріальна допомога на лікування та вирішення соціально - побутових потреб. Протягом звітного періоду  райдержадміністрацією надано  матеріальну допомогу жителям району на суму 38000 грн.
 На другому місці за кількістю звернень займають питання аграрної політики і земельних відносин – 92 звернення. На сьогодні та впродовж багатьох років, найгостріше турбують громадян питання виділення земельних ділянок під індивідуальне будівництво, ведення садівництва, ведення особистого селянського господарства,  отримання розрахунків за земельні та майнові паї, передачі в оренду земельних ділянок, земельні конфлікти тощо.
На третьому місці - питання комунального господарства – 88 звернень. Найчастіше зустрічаються питання благоустрою населених пунктів, електропостачання будинків та відключення за несплату; будівництва та ремонту доріг, вулиць, будинків та прилеглих до них територій, належного водопостачання тощо.
На четвертому місці - питання, що стосуються охорони здоров'я їх кількість складає 34 звернення. Громадянами порушувалися питання щодо роботи МСЕК, ЛКК і визначення інвалідності, забезпечення безкоштовно медичними препаратами, тощо.