Відбулася архітектурно - містобудівної ради

18 жовтня 2018 року в першого заступника голови Голованівської районної державної адміністрації Копієвського М. Д. відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради. Порядок денний: коригування генеральних планів с. Журавлинка та с. Цвіткове.

ВИСТУПИЛИ:

Голова ради, Белінська Олена Олександрівна – начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Голованівської райдержадміністрації, яка повідомила що замовником генеральних планів сіл Журавлинка та Цвіткове виступає Журавлинська сільська рада, розробником ФОП «Пенязь Т. О.», головний а рхітектор Пенязь Ю. О

СЛУХАЛИ:

По питанню порядку денного: головного архітектора Пенязя Юрія Олександровича – (ФОП «Пенязь Т. О., м. Кіровоград), який проінформував щодо проектів генеральних планів с. Журавлинка та с. Цвіткове.

За результатами розгляду та обговорення внесені наступні зауваження та пропозиції:

- рекомендувати головному архітектору Пенязю Ю. О. доопрацювати проект генерального плану села Журавлинка в частині резервування додаткових територій для житлового будівництва;

- Пенязю Ю. О. продовжити роботу над розділом інженерно-технічні заходи.

ВИРІШИЛИ:

Рекомендувати Журавлинській сільській раді проекти генеральних планів сіл Журавлинка та Цвіткове до затвердження, за умови врахування пропозицій членів архітектурно - містобудівної ради та після проведення громадських слухань та обговорень.