Виїзна акція центру зайнятості

Молодій людині, обираючи свій майбутній професійний шлях, важко зорієнтуватися у безмежному світі сучасних професій, формуванні уявлень та оцінюванні своїх уподобань, здібностей та можливостей. З метою допомогти молоді обрати саме ту професію, яка принесе моральне та матеріальне задоволення, а також користь суспільству, 16 жовтня 2018 року фахівці Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості організували для учнів НВК "ПЕРЕГОНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ДНЗ", ПАК, виїзну акцію для молоді. Фахівці з профорієнтації ( фахівець Лісніченко Н.І. та заступник начальника відділу Голованівської районної філії Слободянюк І.В.) провели ряд профорієнтаційних заходів для учнів 9 та 10 класів, зокрема рубрика «Ми обираємо-нас вибирають».Стисло ці аспекти професійного плану можна визначити формулою вибору сфери діяльності :ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА. Молодь була ознайомлена з барометром професій,професіями, які користуються попитом на ринку праці,можливостями здобуття професій за короткий час та послугами служби зайнятості. Проведена групова консультація із застосуванням психодіагностичного тестування для визначення свідомого вибору професій і підбору місця роботи для людини за Є.О.Климовим.

Учні та педагогічні працівники відзначили важливість проведення таких заходів, оскільки це дозволяє безпосередньо ознайомитись із тенденціями на ринку праці та з середини поглянути на професії, що пропонуються школярам.