Заборгованість із виплати заробітної плати на 1 жовтня 2018 року

Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Кіровоградської області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) на 1 жовтня 2018р. становила 12,9 млн.грн або 0,4% загальної суми боргу в Україні.

Обсяг невиплаченої заробітної плати на початок жовтня 2018р. становив 1% фонду оплати праці, нарахованого за вересень 2018р.

Сума боргу працівникам економічно активних підприємств на 1 жовтня 2018р. становила 7,5 млн.грн або 58,1% загальної суми боргу по області.

На початок жовтня 2018р. вчасно не отримали заробітну плату            1427 працівників, кожному з яких не виплачено в середньому по 5,2 тис.грн.

Головне управління статистики у Кіровоградській області