Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні–вересні 2018 року

Підприємствами Кіровоградської області у січні–вересні 2018р. реалізовано промислової продукції на суму 21,7 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 15,9 млрд.грн (73%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 22,1%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 35,6% на суму
7,7 млрд.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 4,2 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 1 млрд.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 3,9 млрд.грн або 18,1% загальнообласного обсягу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області