В приміщенні Голованівської районної філії Кіровоградського ОЦЗ відбулося День відкритих дверей для жінок

14 листопада в приміщенні Голованівської районної філії Кіровоградського ОЦЗ відбулося День відкритих дверей для жінок.

Мета заходу - активізація зусиль кожної жінки з влаштування її власного життя, підвищення її відповідальності перед собою, родиною та суспільством. Ми прагнули допомогти сучасній жінці вийти з кризового стану, стати впевненою в собі, отримати знання, які допоможуть у працевлаштуванні, набути професійних та загальних життєвих навичок. Робота на семінарі «Жінка на ринку праці» перейшла у довірливу співбесіду між присутніми. Жінки ділилися між собою своїм досвідом пошуку роботи та прикладами самовдосконалення. Під час проведення семінару директор дорослої бібліотеки Коваленко Н.Б. провела з безробітними тренінги на тему «Толерантності».

В рамках проведення Дня відкритих дверей проведено Ділову зустріч за участю роботодавців районну, соціальних партнерів з питань працевлаштування жінок. В ході ділової зустрічі обговорювалися проблемні питання та визначалася перспектива соціального захисту жінок районну.

У заході впродовж дня взяли участь близько 40 осіб.