Про засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко, 13 листопада 2018 року відбулося планове засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

В ході роботи було розглянуто наступні питання:

1. Про оперативно-розшукові заходи, спрямовані на припинення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів та комплексні оперативно - розшукові заходи з метою виявлення джерел і перекриття каналів надходження в незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів з аптечних закладів, інших місць їх зберігання та реалізації.
  2. Про характерні особливості та аналіз стану вживання наркотичних речовин різними віковими категоріями населення району. Звіт про облік наркозалежних осіб району та збереження наркотиків в Голованівській ЦРЛ.
  3. Про організацію роботи з питань недопущення вживання наркотичних речовин в молодіжному середовищі.
  4. Про проведення рейдів з метою виявлення безпритульних, бездоглядних дітей, які належить до груп ризику.
  5. Про проведення для дітей та їх батьків заходів щодо попередження вживання наркотичних речовин неповнолітніми та пропаганди здорового способу життя (у тому числі під час оздоровчого періоду).
  6. Про проведення роз’яснювальної, профілактичної роботи в молодіжному середовищі з питань протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

За результатами засідання прийнято рішення направлені на удосконалення заходів з попередження наркоманії та протидії злочинності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та сильнодіючих лікарських засобів. Надано відповідні доручення.