ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ: ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДИ, ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ - ТИМЧАСОВА ЗАЙНЯТІСТЬ

15 листопада 2018 року в Голованівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ відбулася «ділова зустріч» за участю голів сільських рад на тему: «Організація та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.».

Мета заходу - підвищення ефективності взаємодії служби зайнятості з органами місцевого самоврядування для подолання сільського безробіття та забезпечення тимчасової зайнятості сільського населення; визначення порядку взаємодії в 2019 році.

Заступник директора Копієвська І.О. проінформувала учасників засідання про ситуацію на ринку праці та діяльність служби зайнятості в 2018 році. Увагу присутніх було акцентовано на результатах співпраці центру зайнятості з органами місцевого самоврядування в напрямі організації громадських робіт. Так, в поточному році активною взаємодією відзначилися Молдовська, Грузька, Межирічківська, Розкішненська, Семидубська, Клинівська сільські ради.

У своїх виступах голови сільських рад відповідно розповіли про переваги громадських робіт, зазначивши плюси як для громад (значно покращено благоустрій, упорядковано пам’ятники та кладовища, прибрано сміттєзвалища), так і для безробітних, адже для них це додаткова фінансова підтримка та шанс на постійне працевлаштування.

Зав.сектором взаємодії з роботодавцями Кириченко С.А. наголосила, що постійна та плідна співпраця в цьому напрямі між центром зайнятості та громадами має продовжуватися і розвиватися, щоб не втратити здобутки попередніх років, а також намітили напрямки співпраці в 2019 році.