Про профілактичний захід для учнів професійно-технічного училища №38

20 листопада 2018 року фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено в ПТУ №38 інформаційно-просвітницький захід, направлений на профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі та пропаганду здорового способу життя.

В заході прийняли участь: лікар-дерматовенеролог центральної районної лікарні Брижатюк О.В., інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області лейтенант поліції – Прядун А.В., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Карабенюк Т.Л., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Руда І.В., а також фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванчишина Н.І. та Трушнікова І.І.

З учнями проведено інформаційно-профілактичні бесіди різної тематики. Так, представник лікарні провела бесіду на тему: «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД?», працівник поліції розповіла про «Попередження насильства та жорстокого поводження серед неповнолітніх», представники служби у справах дітей ознайомили учнів з темою «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційно-профілактичні бесіди на теми: «Шкідливі звички та їх вплив на організм людини», «Права та обов'язки дитини».

Також заступнику директора з виховної роботи було надано буклети, листівки, плакати відповідної тематики для подальшого використання в роботі.