Герої не вмирають

Image

Коваленко Ігор Іванович

Народився  16 червня 1988 року у с.Розалівка Котовського району Одеської області. Проживав у с.Ємилівка Голованівського району Кіровоградської області. Навчався у Завалівській  школі – інтернаті. З багатодітної родини (4 дітей в сім»ї). У 2008 -2009 році служив у Збройних Силах України. Не одружений.
26.04.2015 року був призваний Голованівським районним військовим комісаріатом на військову службу до лав Збройних Сил України по мобілізації. Молодший сержант, командир першого розвідувального відділення розвідувального взводу третього механізованого батальйону 28 окремої Одеської механізованої бригади (військова частина пп В0095).
Загинув  13 травня 2016 року  під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з військовою службою в ході проведення антитерористичної операції поблизу населеного пункту с.Тепле Станично – Луганського району Луганської області. 

Похований герой на кладовищі в селі Ємилівка, Голованівського району.

Image

Крегул Михайло Васильович

Народився 14 жовтня 1993 року в селі Свірневе Голованівського району Кіровоградської обл. У 2000 році пішов в перший клас, після закінчення 9 – го класу вступив  до Голованівського ПТУ № 38, здобув спеціальність «водій-електрик». 31 жовтня 2011 року був призваний  в ряди Збройних Сил України. Службу проходив  : 6 місяців – у м.Гайсин, 6 місяців –у  м.Бучі,  служив у льотному  війську  водієм.
31 вересня 2014 року був мобілізований в 34  батальйон територіальної оборони Збройних Сил України. Два тижні  знаходився в м.Кіровограді, потім у м.Констянтинівка  Донецької області. Служив водієм у м. Дзержинськ.   Був одружений, є 5-ти місячна донька Крістіна.
Загинув 11.07.2015 року під час виконання бойового завдання в ході проведення АТО, підірвався на протитанковому фугасі  під м.Горлівка Донецької обл. Похований герой на кладовищі в селі Свірневе, Голованівського району.

Image

Безверхній Володимир Олексійович

Народився 11 березня 1975 року в с.Красногірка, Голованівського району, Кіровоградської області.
В 1983 році пішов до першого класу Красногірської середньої школи. Після закінчення школи в 1990 році навчався в Голованівському ПТУ №38, де здобув спеціальність  тракторист-машиніст.
В 1993 році проходив службу в лавах Збройних сил України, де був механіком-водієм бойової розвідувальної машини.
Після служби в армії працював трактористом в колгоспі ім.Тельмана.
Після реформування колгоспу, будучи хорошим спеціалістом у галузі сільського господарства, вирішив самостійно займатися вирощуванням сільгоспкультур.
Безверхній Володимир Олексійович виховав двох доньок, Анастасію та Вікторію.
В 2004 році брав активну участь в помаранчевій революції.
Через військові дії на сході України, 31 серпня 2014 року був мобілізований до в/ч-пп В5509- батальйону територіальної оборони міста Кіровоград. Знадобився його досвід механіка-водія бойової розвідувальної машини, який він набув під час строкової служби в Збройних силах України в 1993-1994 роках.
20 жовтня 2014 року Володимир Безверхній загинув під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з військовою службою в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької області. Поховання героя відбулося 24 жовтня на кладовищі в селі Красногірка, Голованівського району.

Image

Громовий Денис Володимирович

Громовий  Денис  Володимирович  народився  23 січня 1987 року
в  селі Ємилівка  Голованівського  району  Кіровоградської  області.
  В 1994 року  пішов  в  перший  клас  Ємилівської  загальноосвітньої  школи
І-ІІІ  ступенів. Після  закінчення   школи,  весною  2005 року  пішов  на  службу  до  збройних  сил  України. Проходив  службу  у  військовій  частині  м. Біла Церква. Після  проходження  служби   проживав і працював в м.  Київ. В 2007 року  одружився і  вибув на  постійне  місце  проживання  в Тернопільську  область.  
У  перші  дні  війни  пішов  добровольцем.  На  Сході  Денис  був  близько  чотирьох  місяців.  Під  час  жорстоких  боїв  за  Іловайськ  був  смертельно  поранений.
 Денис  Громовий  загинув  31  серпня  2014 року  у  жорстокому  бою  під  Іловайськом,   Великоновосілківського району,  Донецької  області.  Він  служив  старшим  оператором  гранатометника,  бійцем  3-го  батальйону 51-ї  механізованої  бригади  артилерійського  самохідного  дивізіону.
У   загиблого  Дениса   залишилася дружина  Галина і  двоє  дітей,        3-річний  Дмитрик  та 6-річний  Максимко.
Денис  був  дуже  доброю  дитиною,  був  спокійний,  безвідмовний,  людяний.
Похований  герой   на  кладовищі  села Росохач,  Чортківського  району,  Тернопільської  області.

Image

Голота Іван Іванович

Народився 12 вересня 1985 року в селі Пушкове, Голованівського району, Кіровоградської області. В 1991 році пішов в 1 клас Пушківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. В 2000 році закінчив 9 класів та вступив в Голованівське професійно-технічне училище № 38. По закінченню навчання працював в ФГ «Родючість» на різних роботах. В 2004 році був призваний на строкову службу до Збройних Сил України. По закінченню служби працював в АФ ТОВ «Мир» та на Побузькому феронікелевому комбінаті. В 2006 році пішов на службу в Збройні Сили України за контрактом.  У 2009 році Іван Голота одружився, а в 2010 році в нього народилася донька. В 2013 році Іван знову пішов служити за контрактом в ЗСУ.
11 липня 2014 року Іван Голота загинув в селі Зеленопілля, Свердловського району, Луганської області. Похований герой на кладовищі в селі Пушкове, Голованівського району.

Збільшити шрифт
A- A A+