Шановні громадяни!

В Голованівській районній державній адміністрації (приміщення казначейства) для Вас працює сектор (Центр) надання адміністративних послуг.
Адміністратори центру допоможуть Вам оформити документи та отримати адміністративні послуги відповідно до вимог чинного законодавства та переліку адміністративних послуг, який затверджений Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523.

ГРАФІК РОБОТИ

ЩОДНЯ, КРІМ П'ЯТНИЦІ:

з 8.00 год. до 17.15 год.,
П'ЯТНИЦЯ:
з 8.00 год. до 16.00 год.,
ОБІДНЯ ПЕРЕРВА:
з 12.00. год. до 13.00 год.,
ВИХІДНІ ДНІ: СУБОТА, НЕДІЛЯ

Сектор (Центр) надання адміністративних послуг знаходиться за адресою:

вул. Соборна 44 б смт Голованівськ, Кіровоградська обл., Голованівський район, інд-26500

тел/факс (05252) 2 25 84; 2 22 58.

E-mail: cnap@gl.kr-admin.gov.ua

МАНАНІКОВА Тетяна Олександрівна - керівник сектору (центру) надання адміністративних послуг
____________________________

КРИЖАНІВСЬКА Наталія Валеріївна - адміністратор сектору (центру) надання адміністративних послуг