Кращий державний службовець

Про проведення у 2018 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Організаційний комітет з проведення 1 туру всеукраїнського конкурсу  «Кращий державний службовець»

Районна державна адміністрація оголошує проведення в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації
І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, який віднесено до видів підвищення кваліфікації.
Основними завданнями Конкурсу є:

• виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності;
  • удосконалення знань і професійного рівня державних службовців;
  • залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в центральних та місцевих органах виконавчої влади;
  • вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби;
  • сприяння підвищенню ефективності роботи з надання адміністративних послуг громадянам;
  • виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.

Вимоги: у конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади ІІ-VІІ категорій, мають відповідний стаж роботи і не мають дисциплінарних стягнень.
Конкурс проводиться в номінаціях:

• „Кращий керівник” (беруть участь керівники структурних підрозділів) які мають загальний стаж державної служби не менш як п’ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;
  • „Кращий спеціаліст” ( беруть участь спеціалісти) які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають
Організаційному комітету:

• заяву про участь у Конкурсі;
  • копію особової картки державного службовця за формою П-2 ДС ;
  • подання керівника структурного підрозділу;
  • біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;
  • інші матеріали ( публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента).

Конкурсні тури:
Конкурс проводиться у три тури:

• перший тур - березень – квітень;
  • другий тур – травень –червень ;
  • третій тур –вересень – жовтень .

За довідками звертатися за адресою смт. Голованівськ, вул. Леніна 48, відділ кадрової роботи апарату районної державної адміністрації тел. 2-10-61.