Запобігання проявам корупції

Про вчинення посадовими особами корупційних правопорушень, інформацію надавати :


п/п

Посада

Прізвище, ім'я, по батькові

Номера телефону

1

Відділ юридичної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи, запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації

ХАМРАЄВА Мирослава Петрівна

2-18-60


Електронне декларування майна і видатків посадових осіб.

Для недопущення проявів корупційних діянь, крім повсякденної роботи по попередженню можливостей її виникнення, причин та умов, що їй сприяють, сьогодні постає питання щодо значного підвищення відповідальності кожного державного службовця за досконале знання та виконання вимог чинного законодавства, своїх службових обов’язків, рівня виконавчої дисципліни.
Сектором запобігання і виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації систематично здійснюється взаємодія з правоохоронними органами з питань запобігання і протидії корупції та злочинності, проводяться перевірки додержання Закону України «Про запобігання корупції» в структурних підрозділах районної державної адміністрації та в органах місцевого самоврядування.
В районній державній адміністрації та її структурних підрозділах, які є уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та інших суб’єктів декларування проводиться активна робота щодо подання електронних декларацій для не допущення завантаженості на програмно-апаратний ресурси ІТС та виконання частини 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».
Станом на 12 березня 2018 року інформація відносно працівників Голованівської райдержадміністрації та працівників її структурних підрозділів про притягнення до відповідальності за корупційні правопорушення від правоохоронних органів та судів не надходила.


Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

Шановні суб’єкти декларування 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

Разом з тим відповідно до пункту 5 розділу VII Закону України «Про електронні довірчі послуги», електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис» до набрання чинності цим Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим Законом.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні просимо Вас виконати такі дії:

  1.  Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням у листі, повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.

Ця електронна поштова скринька використовуватиметься для направлення Вам повідомлень про збереження чернеток електронних документів, про подання електронних документів до Реєстру, про зміну електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) в Реєстрі тощо.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий ЕЦП.

  1.  Перевірити термін дії та працездатність Вашого ЕЦП для роботи з Реєстром.

Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі – АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифіката сплинув, Ви не зможете користуватись ЕЦП, в тому числі подавати електронні документи до Реєстру. Тоді Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. Зазначаємо, що Національне агентство не є АЦСК. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі: «АЦСК».

Після отримання нового ЕЦП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вказати електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку «Змінити ЕЦП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд Вашої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час. Ви можете здійснити спробу входу до Реєстру з новим ЕЦП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.

Для перевірки працездатності ЕЦП Ви можете скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

Якщо при накладенні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав ЕЦП.

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

Зберігайте Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі, та пароль від неї у захищеному місці.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром, відповідями на поширені питання при роботі з Реєстром та іншими матеріалами з питань електронного декларування.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому:

- направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

- у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

- у листі необхідно зазначити Ваші П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

Про очищення влади

Закон України " Про очищення влади"

Інформація про початок проходження перевірки особи, відповідно до Закону України "Про очищення влади"


№ з/п

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Повідомлення про початок проходження перевірки

Заява про проведення перевірки та декларація про доходи

Результат проведення перевірки

1.

Кулеба Ірина Олександрівна

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікації з громадськістю апарату

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

2.

Скрипник Генадій Генадійович

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку Управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

3.

Яловега Микола Вадимович

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

4.

Березюк Олександр Олегович

Державний соціальний інспектор сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

5.

Кондратюк Марина Петрівна

Головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

6.

Туз Сергій Віталійович

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

7.

Вишневська Ольга Олегівна

Головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

8.

Навка Галина Геннадіївна

Головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

9.

Карабенюк Тетяна Леонідівна

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

10.

Донець Тетяна Миколаївна

Завідувач сектору опіки,піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

11.

Слюсаренко Тетяна Георгіївна

Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

12.

Лагода Наталія Олександрівна

Завідувач сектору (центру) надання адміністративних послуг та юридичної роботи апарату райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

13.

Яровенко Аліна Миколаївна

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

14.

Паламарчук Ярослав Сергійович

Провідний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

15.

Кукуруза Ірина Олександрівна

Головний спеціаліст відділу енергетики, транспорту та звязку управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

16.

Войченко Галина Петрівна

Завідувач сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат та компенсації управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

17.

Коверко Ганна Вікторівна

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

18.

Шкарупінська Олена Володимирівна

Провідний спеціаліст відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

19.

Скрипник Владислав Валерійович

Головний спеціаліст відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

20.

Паламарчук Тетяна Ісаківна

Провідний спеціаліст відділу фінансової, бюджетно-податкової політики та розвитку підприємництва управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості, інфраструктури та надання адміністративних послуг райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

Довідка про результат перевірки

 

21.

Тофан Руслана Іванівна

Головний спеціаліст - бухгалтер районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Повідомлення

Заява

Декларація

 

22.

Потапова Оксана Сергіївна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

23.

Позивай Ігор Володимирович

Спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

24.

Руда Ірина Василівна

Провідний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

25.

Белінська Олена Олександрівна

Начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

26.

Пухната Юлія Миколаївна

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

 

 

Довідка про результат перевірки

27.

Кукуруза Ірина Олександрівна

Державний реєстратор відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

 

 

Довідка про результат перевірки

28.

Тофан Тетяна Олександрівна

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

 

 

29.

Дробуш Анна Петрівна

Провідний спеціаліст відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

Державні службовці, які проходять перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади" згідно з графіком

1.

Клименко Олександр Вікторович

начальник відділу анропромислового розвитку райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

2.

Піщик Тетяна Володимирівна

начальник відділу культури,туризму та культурної спадщини

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

3.

Шаповал Інна Григорівна

Завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

4.

Сакал Наталія Миколаївна

Начальник відділ фінансової,бюджетно-податкрвої політики,розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості,інфраструктури та житлово-комунального господарства

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

5.

Гоманчук Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст віддлілу фінансової,бюджетно-податкрвої політики,розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості,інфраструктури та житлово-комунального господарства

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

6.

Мороченець Ольга Всеволодівна

Начальник архівного відділу райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

7.

Крижанівська Наталія Валеріївна

Державний адміністратор райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

8.

Білоус Анастасія Валеріївна

Провідний спеціаліст фінансової, бюджетно-податкової політики, розвитку підприємництва та ЖКГ управління економічного розвитку,торгівлі,промисловості, інфраструктури та ЖКГ

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

9.

Спиридонова Катерина Валеріївна

Головний спеціаліст відділуведення Державного реєстру виборців апарату

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

10.

Дідур Ольга Вікторівна

Начальник відділу енергетики, транспорту та зв'язку управління економічного розвитку,торгівлі,промисловості, інфраструктури та ЖКГ

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

11.

Юхимець Марина Іванівна

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

12.

Єременко Ольга Борисівна

Головний спеціаліст сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

13.

Дудар Лілія Сергіївна

Головний спеціаліст відділу фінансової, бюджетно- податкової політики,розвитку підприємництва та житлово-комунального господарства

Повідомлення

Заява Декларація

Довідка про результат перевірки

14.

Дудник Антоніна Анатоліївна

Начальник управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка прорезультат перевірки

15.

Мананікова Тетяна Олександрівна

Адміністратор юридичного відділу

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

16.

Плахотнюк Андрій Миколайович

Завідувач сектору опіки,піклування та усиновлення служби у справах дітей

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

17.

Катеринич Наталія Вікторівна

Головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

18.

Іванкова Алла Анатоліївна

Провідний спеціаліст сектору опіки,піклування та усиновлення служби у справах дітей

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

19.

Тимановська Наталія Олександрівна

Головний спеціаліст кадрової роботи апарату

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

20.

Гонтюк Наталія Борисівна

Завідувач сектору молоді та спорту

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

21.

Дідоренко Любов Дмитрівна

Головний спеціаліст сектору контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

22.

Кравець Олена Олександрівна

Провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

23.

Ігнатенко Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

24.

Плахотнюк Маргарита Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу фінансово-госсподарського забеспечення апарату райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

25.

Дудар Василь Серафимович

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

Довідка про результат перевірки

26.

Бугаєнко Ольга Петрівна

Заступник голови райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

27.

Хмільова Оксана Леонідівна

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

28.

Копієвська Людмила Миколаївна

Завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

29.

Артвіх Ірина Олександрівна

Начальник управління економічного розвитку,торгівлі,промисловості,інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

30.

Кобзар Ольга Володимирівна

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

31.

Музика Вікторія Олександрівна

Спеціаліст відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

32.

Сигида Альона Олександрівна

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

33.

Сапожкова Ірина Василівна

Начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації

   

Довідка про результат перевірки

34.

Лужанська Лариса Володимирівна

Керівник апарату районної державної адміністрації

   

Довідка про результат перевірки

35.

Коломійчук Михайло Анатолійович

Начальник відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації(звільнений)

   

Довідка про результат перевірки

36.

Моренець Надія Іванівна

Перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

37.

Пашенюк Людмила Анатоліївна

Заступник начальника управління - начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Повідомлення

Заява

Декларація

 

38.

Почтар Ірина Дмитрівна

Завідувач сектору по обслуговуванню інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

39.

Вишомірська Оксана Вікторівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

40.

Ковбасюк Аліна Сергіївна

Начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

41.

Гирбу Наталія Ігорівна

Завідувач сектору державних соціальних інспекторів головного державного інспектора управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

42.

Ніколаєнко Леся Федорівна

Начальник відділу з питань юридичної, кадрової роботи та звернень громадян - юрисконсультант управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

43.

Крижановськ Катерина Сергіївна

Заступник начальника відділу грошових виплат та компенсації управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

44.

Прокопенко Катерина Анатоліївна

Заступник начальника відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

45.

Капінус Ірина Василівна

Начальник відділу грошових виплат та компенсації управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

46.

Безносюк Тетяна Віталіївна

Головний спеціаліст відділу бухгастерського обліку та звітності управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

47.

Прудка Людмила Іванівна

Головний спеціаліст відділу з питань юридичної,кадрової роботи та звернень громадян управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

48.

Чернієнко Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

49.

Чернієнко Олена Василівна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

50.

Тофан Ольга Віталіївна

Головний спеціаліст сектору опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

51.

Тофан Олена Михайлівна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

52.

Самойленко Світлана Михайлівна

Головний спеціаліст сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

53.

Москаленко Людмила Володимирівна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

54.

Ларіна Любов Людвігівна

Головний спеціаліст секторупо обслуговуванню інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

55.

Варченко Кристина Едуардівна

Спеціаліст 1 категорії відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

56.

Смуток Олена Олександрівна

Провідний спеціаліст сектору опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

57.

Пугач Альона Ігорівна

Спеціаліст 1 категорії сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Повідомлення

Заява

Декларація

 

58.

Копієвський Михайло Дмитрович

Перший заступник голови районної державної адміністрації

   

Довідка про результат перевірки>

58.

Кучмій тетяна Дмитрівна

Начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації

   

Довідка про результат перевірки>

Гарячі лінії
Інформація про роботу сектору запобігання і виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації щодо реалізації державної антикорупційної політики у 2018 році
Друга хвиля декларування роз'яснення
Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю
Методичні рекомендації
Збільшити шрифт
A- A A+