Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому веб-сайті! Там, де Ятрань круто в»ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів - Голованівщина! Впродовж 90 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій забезпечено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат». Працюють промислові підприємства ТОВ "Відродження", ТОВ «КЛК», ДП «Голованівське ЛГ». За площею лісів район займає одне з перших місць в області. ДП «Голованівське ЛГ» займається зовнішньоекономічною діяльністю. Район розташований у досить вигідному географічному положенні. Через район проходять дороги загального користування, з них – державного значення "Ульяновка – Миколаїв", а також залізничні колії. В економіці провідне місце належить сільськогосподарському виробництву. Так аграрний сектор економіки становить 43 відсотка загального виробництва товарної продукції в районі. Основні зернові культури, що вирощуються в районі, озима пшениця, ячмінь, кукурудза, зернобобові, гречка. Значне місце серед технічних культур займають соняшник і соя.Багата і щедра земля Голованівщини стала колискою талантів і дала світові відомих діячів науки, культури і спорту. Гордістю для району є народний аматорський хор "Візерунки", народний аматорський вокальний колектив "Деліціа", народний аматорський духовий оркестр Побузького будинку культури, народний аматорський театр «Агітатор», народний аматорський театральний колектив Олександрівського будинку культури. Ми завжди раді зустрічати друзів на нашій привітній Голованівській землі. Запрошуємо до співробітництва!


  


Управління Державної казначейської служби України у Голованівському районі Кіровоградської області


ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом  

Графік роботи телефонної «гарячої лінії» 

КОРОТКИЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК 


Робочий візит Голови Казначейства до Голованівського району Кіровоградської області

20 лютого 2016 року Голова Казначейства Тетяна Слюз провела нараду з колективом УДКСУ у Голованівському районі Кіровоградської області за участю голови Голованівської районної державної адміністрації Голімбієвського О.Д., начальника фінансового управління Голованівської РДА Дудара В.С. та голови Голованівської районної ради Кучмія Б.Б..
 Під час спілкування з присутніми  Голова Казначейства зосередила увагу на впровадженні системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство», на механізмі обслуговування об’єднаних територіальних громад, використанні коштів освітньої та медичної субвенцій, пріоритетних напрямках удосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів і фінансовій дисципліні в бюджетному секторі.
Також на нараді ішла мова про інші питання, щодо  стратегічних напрямків реформування бюджетного законодавства, зокрема, фінансування об’єднаних територіальних громад, виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», використання електронного сервісу E-Data, запровадження системи подання електронної звітності клієнтами Казначейства та інші актуальні питання.
Під час перебування в УДКСУ у Голованівському районі Кіровоградської області Тетяна Слюз ознайомилася з умовами праці казначеїв, акцентувала увагу на дотриманні вимог пожежної безпеки та охорони праці, посиленні заходів захисту інформації в органах Казначейства.


 


 

 Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний
розмір шрифта:


A+ | A-


Сайт Президента України

Сайт Кабінету Міністрів

Кіровоградська державна обласна адміністрація

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Головне управління державної служби України

Головне управління статистики