Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому сайті. Там, де Ятрань круто в'ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів – Голованівщина. Впродовж 90 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. На сьогоднішній день ми досягли фінансово-економічної, промислової стабілізації, стрімко розвивається громадська активність, потужний імпульс надано розв'язанню соціальних проблем. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій відновлено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат". Працюють промислові підприємства ДП "Межиріцький вітамінний завод" ДАК "Укрмедпром", ТОВ "Відродження" та ТОВ "КЛК", ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер". Район займає одне з перших місць в області за площею лісів. ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер" займаються зовнішньоекономічною діяльністю, мають зв'язки з такими країнами як Німеччина.

Консультації з громадськістю


 • Електронні консультації з громадськістю

 • Громадські організації

 • Рада сприяння розвитку громадянського суспільства при районній державній адміністрації


 • ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН проведення консультацій з громадськістю Голованівського району на 2018 рік

  Обговорення орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік

   Розпорядження голови Голованівської райдержадміністрації "Про затвнрдження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік"

   Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Голованівського району на 2017 рік

   ІНФОРМАЦІЙНЕ повідомлення про електронну консультацію з громадськістю


   УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціативи громадськості у цій сфері"

   Розпорядження голови Голованівської райдержадміністрації "Про затвнрдження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік"

   Інформаційне повідомлення

   Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Голованівського району на 2016 рік

   Конкурс малих грантів "Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні"

  Розпорядження голови Голованівської райдержадміністрації "Про порядок тпроведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики

   Затверджений план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік

  Обговорення орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік

  Обговорення стратегії розвитку громадянського суспільства на 2014 рік

  Затверджений план проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік

  Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік

  Оголошення про проведення обласного конкурсу соціальних проектів " Громадська перспектива: ідея-дія-результат"

  Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік

  Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2012 рік

  Районний план заходів щодо реалізації у 2012 році Концепції сприяння місцевими органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства