Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому веб-сайті! Там, де Ятрань круто в»ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів - Голованівщина! Впродовж 95 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій забезпечено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат». Працюють промислові підприємства ТОВ "Відродження", ТОВ «КЛК», ДП «Голованівське ЛГ». За площею лісів район займає одне з перших місць в області. ДП «Голованівське ЛГ» займається зовнішньоекономічною діяльністю. Район розташований у досить вигідному географічному положенні. Через район проходять дороги загального користування, з них – державного значення "Ульяновка – Миколаїв", а також залізничні колії. В економіці провідне місце належить сільськогосподарському виробництву. Так аграрний сектор економіки становить 43 відсотка загального виробництва товарної продукції в районі. Основні зернові культури, що вирощуються в районі, озима пшениця, ячмінь, кукурудза, зернобобові, гречка. Значне місце серед технічних культур займають соняшник і соя.Багата і щедра земля Голованівщини стала колискою талантів і дала світові відомих діячів науки, культури і спорту. Гордістю для району є народний аматорський хор "Візерунки", народний аматорський вокальний колектив "Деліціа", народний аматорський духовий оркестр Побузького будинку культури, народний аматорський театр «Агітатор», народний аматорський театральний колектив Олександрівського будинку культури. Ми завжди раді зустрічати друзів на нашій привітній Голованівській землі. Запрошуємо до співробітництва!


Центр надання допомоги учасникам АТО  • ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

 • Лист-звернення до керівників підприємств, фермерських господарств, підприємців та жителів Голованівського району

 • РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Голованівського райдержадміністрації від 06 липня 2016 року № 173-р "Про центр наданняв районі допомоги учасників антитерористичної оперції"

 • Телефонний довідник кординаторів центру

 • Памятка для учасника антитерористичної операції

 • Документи

 • Надання земельних ділянок учасникам АТО

 • Дорожна карта медико-психологічної реабілітації та соціальної адаптації військовослужбовців


 • Про соціальний захист учасників АТО


 • Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


 • Порядок надання послуг з організації сімейного відпочинку демобілізованих учасників антитерористичної операції, які проходили військову службу в районах проведення АТО, та членів їх сімей


  Інформація, яка розміщена на сайті Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області

  http://kirovohradska.land.gov.ua/icat/informatsiia-dlia-uchasnykiv-ato/
  - ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

  http://kirovohradska.land.gov.ua/info/pokrokova-skhema-dii-dlia-dopomohy-uchasnykam-ato-v-otrymanni-zemelnykh-dilianok/ - Покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО в отриманні земельних ділянок

  http://kirovohradska.land.gov.ua/info/zarezervovani-zemelni-dilianky-uchasnykam-antyterorystychnoi-operatsii-11/ - Зарезервовані земельні ділянки учасникам антитерористичної операції   відповідно до Постанови 413

  http://kirovohradska.land.gov.ua/info/perelik-zemelnykh-dilianok-dlia-bezoplatnoi-peredachi-u-vlasnist/ - Перелік земельних ділянок для безоплатної передачі у власність громадянам

  http://kirovohradska.land.gov.ua/info/pro-vnesennia-zmin-u-perelik-zemelnykh-dilianok-dlia-bezoplatnoi-peredachi-u-vlasnist-u-1-kvartali-2018-roku/ - Про внесення змін у перелік земельних ділянок для безоплатної передачі у власність у 1 кварталі 2018 року.


  До уваги учасників бойових дій, які перебували у зоні проведення антитерористичної операції.

  Запрошуємо вас безкоштовно пролікуватися або відпочити у санаторно-курортних закладах. Бажаючі можуть самостійно обрати санаторно-курортний заклад. Для цього потрібно надати до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації наступні документи: заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/0, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності), копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції у районах її проведення.
  Довідки та детальну інформацію можна отримати в управліннях соціального захисту населення за місцем реєстрації або за телефоном (0522) 32 29 68.


  У Голованівському районному центрі зайнятості протягом січня-липня 2017 року перебували на обліку 75 учасників АТО. З них один мав інвалідність.
  До демобілізованих учасників АТО фахівці центру зайнятості відносяться з особливою увагою, враховуючи соціальні, емоційні, психологічні аспекти. Усім їм надаються інформаційні та консультаційні послуги щодо сприяння працевлаштуванню. Колишнім воїнам пропонують професійну підготовку чи підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, консультують з питань започаткування власної справи.
  Так, з початку року уже працевлаштовані 23 демобілізованих військових, 7 осіб повернулися на військову службу за контрактом, 9 осіб працювали на громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, професійне навчання проходили 2 колишніх воїнів за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та лицювальник- плиточник. 
  Підвищили кваліфікацію 5 осіб:  тракторист-машиніст категорії «А» - 2 особи, інші проходили стажування.
  Після завершення навчання 4 особи з учасників АТО працевлаштовані.
  На сьогодні основною задачею служби зайнятості є найшвидше повернення до соціально-трудових відносинах   26  осіб з числа учасників АТО, які залишилися перебувати на обліку в центрі зайнятості.
  Так, після чергової хвилі демобілізації звернувся до Голованівського центру зайнятості Дзюндзя Михайло Іванович. Перебуваючи на обліку Михайло Іванович в квітні місяці поточного року брав участь в громадських роботах при Голованівському комбінаті комунального господарства. Робота йому сподобалася і коли з'явилося постійне місце роботи 01.08.2017 р. в комунальному господарстві фахівець з працевлаштування запропонував її учаснику АТО.
  На сьогодні, Дзюндзя М.І успішно виконує роботу з благоустрою свого селища, його роботою задоволений директор комунального господарства Сапожков Сергій Вікторович.
  Хочеться сподіватися, що завдяки зусиллям всіх зацікавлених структур учасники АТО швидко повернуться до мирного звичайного життя, а служба зайнятості стане надійним помічником в питаннях соціального захисту від безробіття.


  09 серпня 2017 року проведено засідання Центру надання в районі допомоги учасникам АТО за участізаступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. Одним з основних питань для розгляду було питання надання матеріальної допомоги Оболончик О.Ф., матері померлого учасника бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції Бабія В.І., інваліда ІІ групи, який помер внаслідок хвороби, пов’язаної з захистом вітчизни на організацію проведення похорон. Координаторами центру було вирішено рекомендувати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації внести зміни до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті згиблих на 2016-2020 роки та виплатити матеріальну допомогу.


  Держгеокадастр передав учасникам АТО Кіровоградщини 5,7 тисяч земельних ділянок

  Від часу запровадження ініціативи Урядом щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції у складний для країни час на сьогодні у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 5750 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею понад 10 тис. гектарів. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (757 - площею 1,48 тис. га), Кіровоградському (707 - площею 1,26 тис. га) районах.
  Загалом в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 9452 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 17,6 тис. гектарів.
  Держгеокадастр прогнозує незначне зниження темпів передачі земельних ділянок учасникам АТО та іншим категоріям громадян у третьому кварталі поточного року в зв’язку із запровадженням нових правил управління сільгоспземлями, що перебувають у державній власності. Згідно із Стратегією раціонального управління землями сільськогосподарського призначення державної власності, яка була ухвалена Урядом 7 червня поточного року, встановлено паритет між площею земель, переданих у користування на відкритих аукціонах у попередньому періоді та площею землі, що передається безоплатно у співвідношенні 1:0,25. Постановою  розширено повноваження територіальних громад щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Вводяться такі уніфіковані правила: передача державних земель в оренду здійснюється виключно на аукціонах за єдиними стартовими умовами – на термін 7 років при ставці не нижче 8% від нормативної грошової вартості цієї землі, що відповідає середньому рівню оренди по галузі. Цей крок є позитивним для селян, адже стимулюватиме зростання надходжень до місцевих бюджетів  від передачі держземель в оренду, що впливатиме на загальний добробут села.
  Разом з тим Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області запевняє учасників антитерористичної операції, що незважаючи на деякі ускладнення щодо надання у власність земельних ділянок в межах норм безоплатної приватизації, зарезервовані для учасників АТО ділянки зберігають свій недоторканний статус. Учасники антитерористичної операції були і залишаються для Держгеокадастру незмінним пріоритетом. Адже своє право отримати земельні ділянки вони заслужили, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави на Сході України. Відновлення динаміки щодо надання земельних ділянок учасникам АТО і родинам загиблих учасників антитерористичної операції очікується в четвертому кварталі поточного року.
  По Голованівському районі, станом на 10.07.2017 року, учасниками антитерористичної операції подано 257 заяв до Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області на отримання земельних ділянок.  Прийнято 253 накази Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Затверджено 199 проектів землеустрою та надано у власність військовослужбовцям земельні ділянки.
   Разом з тим до органів місцевого самоврядування надійшло 10 заяв на отримання земельних ділянок.  Прийнято 10 рішень сільських  рад про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, та затверджено 7 проектів землеустрою та надані у власність земельні ділянки учасникам АТО .


  Надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

  Рішенням Голованівської районної ради від 25 грудня 2015 року №28, затверджено Районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників антитерористичної операції та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки,  мета якої - фінансова, соціальна, психологічна підтримка учасників АТО та членів їх сімей, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем, вшанування пам'яті загиблих героїв.
  На  2016 рік для виконання заходів Районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки з районного бюджету виділено 220 000  гривень, з них:
  - 20000 гривень -  для надання матеріальної допомоги пораненим учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО:
  - 145000 гривень - для надання матеріальної допомоги демобілізованим учасникам АТО, які  станом на 30.09.2016 року виплачені;
  - 20000 гривень - для придбання путівок на оздоровлення учасників  антитерористичної операції ( 3 учасники АТО у вересні 2016 року пройшли санаторне лікування в ЦВКС «Хмільник»);
  - 30000 гривень використано на придбання путівок до ДЗОВ «Бригантина»   для    оздоровлення      6 дітей  учасників АТО;
  -  20000 гривень - для зубопротезування учасників АТО;
  - 30000 гривень на харчування в школах дітей учасників АТО. Додатково для виконання заходів Програми виділено з районного бюджету 145 000 грн., із бюджетів сільських та селищних рад – 300 000 грн.
  У 2016 році 230 учасників антитерористичної операції на сході України поставлені на облік в ЄДАРП. 146 демобілізованих учасників АТО отримали одноразову грошову допомогу з районного бюджету в сумі 1000 гривень кожному. 142 учасники АТО отримали разову грошову допомогу до 09 травня.
  7  учасників АТО  пройшли   санаторно – курортне лікування, ще два -  психологічну реабілітацію. 13 учасникам АТО з членами сім’ї надано путівки на сімейний відпочинок.
  З початку 2016 року надано матеріальну грошову допомогу п’ятьом пораненим учасникам АТО та сім’ї загиблого в зоні АТО військовослужбовця на загальну суму 15 тисяч гривень з районного бюджету та 35 тисяч гривень - з обласного.
  Відповідно до районної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей Голованівського району на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 лютого 2014 року №407  24  дитини учасників АТО оздоровилися в стаціонарних дитячих таборах. 
  Станом на 31.12.2016 року учасниками бойових дій  подано 245 заяв до Головного управління Держземагентства у Кіровоградській області на отримання земельних ділянок.  Видано 237 наказів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Затверджено 145 проектів землеустрою та надано у власність військовослужбовцям земельні ділянки.


  08 липня 2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам антитерористичної операції за участі заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. та координаторів центру.
  На засіданні було представлено  нового радника голови Голованівської районної державної адміністрації з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції (на громадських засадах) та керівника центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції - Дроздика Сергія Васильовича відповідно до розпорядження голови Голованівської районної державної адміністрації від 06 липня 2016 року № 174-р., оскільки, попереднього керівника центру Канайкіна М.В. звільнено з вищевказаних посад (у зв’язку з прийняттям на контрактну військову службу до лав Збройних Сил України).
  Керівник Центру та координатори центру обмінялися інформацією та взяли активну участь в обговоренні питань про виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей, про оздоровлення учасників АТО та сімейний відпочинок для учасників та їх сімей.
  Бугаєнко О.П. наголосила на обов'язковому відвідуванні сімей учасників АТО під час виїздів мобільного соціального офісу з метою інформування та визначення їх потреб.
  За підсумками засідання Центру координаторам було надано окремі доручення.


  Запрошуємо до участі у заходах!

  Голованівським районним центром зайнятості
  кожного другого і четвертого четверга 2016 року  проводиться
  День учасника АТО,
  в рамках якого  заплановано ряд заходів для шукачів роботи, роботодавців, соціальних партнерів:
    08.00. - Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО
    16.00. - Засідання робочої групи щодо сприяння працевлаштуванню учасників АТО
    08.00. – 11.00. -  Робота консультпунктів за участі працівників райвійськкомату і психолога    
  Демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО отримають інформацію про наявність вільних робочих місць, ознайомляться з послугами державної служби зайнятості, зокрема можливістю  професійного навчання та перенавчання, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.  Запрошуємо до участі усіх бажаючих! Наша адреса: смт Голованівськ вул. Покровська, 2.


  08.06.2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам АТО за участі заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П., Пушківського сільського голови
  Коваля О.С., батьків учасників АТО Варикаші С.В. та Мазуренка О.А. Розглядалися питання отримання земельних ділянок учасниками АТО, працевлаштування, надання матеріальної допомоги та інші.

   


  27 травня 2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасника АТО за участі заступника голови райдержадміністрації Бугаєнко О.П.
  Голова Центру Канайкін М.В. та координатори обмінялися інформацією та  розглянули проблемні питання з якими зверталися учасники АТО та члени їх сімей.
  За підсумками засідання було надано окремі доручення координаторам Центру та начальникам структурних підрозділів адміністрації.


  20 травня 2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам АТО за участі заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П.
  На засіданні були присутні учасники АТО: Мусієнко Г.В. з смт. Побузького, який звернувся з питанням поліпшення житлових умов, Паламарчук Ю.І. з с. Капітанка по питанню отримання житла. Сурмай М.М. з с. Капітанка по питанню отримання пільг, вирішення побутових проблем, Мохнацький Б.О. з ст. Ємилівка по питанню отримання земельної ділянки. Частину питань, з якими зверталися учасники АТО було вирішено під час засідання, по інших були надані роз’яснення. Питання отримання житла та поліпшення житлових умов будуть вивчатися.
  Крім того, координатори Центру обмінялися інформацією і обговорили питання з якими звертаються учасники АТО та члени їх сімей.
  За підсумками засідання Центру координаторам було надано окремі доручення.


  13 травня 2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам АТО за участі голови районної державної адміністрації Голімбієвського О.Д. , заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П.
  Рибак І.Ф., в.о. начальника Держгеокадастру у Голованівському районі доповів про стан отримання земельних ділянок учасниками АТО. На даний час 194 особи написали заяви про отримання земельних ділянок, 171 особа отримали наказ Держгеокадастру про надання дозволу на отримання земельної ділянки 62 особи на даний час земельні ділянки отримали.
  Копієвська І.О., координатор з питань працевлаштування  доповіла, що 39 осіб, учасників АТО, стоять на обліку в центрі зайнятості, 7 з них працевлаштовано. В центрі зайнятості організовано «День учасників АТО», куди будуть запрошуються учасники АТО, представники військкомату, ЦСССДМ та  роботодавці для вирішення питань працевлаштування.
  Для вирішення питань пільгового перевезення учасників АТО було запрошено директора автостанції Соломонюк С.М., першого заступника начальника управління соціального захисту населення Моренець Н.І та начальника відділу енергетики, транспорту та зв’язку управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Іщенко О.В.                Крім того, на засіданні обговорювалися питання лікування та  оздоровлення. Голова Центру Канайкін М.В. піднімав питання медико – психологічної реабілітації учасників АТО.
  Було розглянуто та обговорено питання, з якими звертаються учасники АТО та члени їх сімей до органів влади та органів місцевого самоврядування.
  Координаторам Центру було надано окремі доручення. Важливу та необхідну для учасників АТО інформацію буде надруковано у місцевих ЗМІ.
  Голова районної державної адміністрації повідомив, що всі проблемні питання будуть знаходитися на контролі районної державної адміністрації.


  25 березня 2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам АТО за участі голови районної ради Кучмія Б.Б., заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. та заступника голови районної ради Рокочука Д.С. Участники АТО Лісовий О.В., Пустовіт О.А. та дружина Маніти О.В. виявили бажання брати участь в роботі Центру та були запрошені для вирішення їх проблемних питань.
  Рибак І.Ф., в.о. начальника Держгеокадастру у Голованівському районі доповів про стан отримання земельних ділянок учасниками АТО, після чого обговорювалися проблеми в отриманні та користуванні земельними ділянками та шляхи подальшого їх вирішення.
   Крім земельних питань обговорювався пільговий проїзд для учасників АТО, отримання медичної допомоги, забезпечення ліками, грошових виплат демобілізованим.  В ході конструктивного діалогу були дані доручення координаторам Центру з вирішення тих чи інших питань.


  18 березня 2016 року відбулося чергове засідання Центру надання в районі допомоги учасникам антитерористичної операції за участі заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П.
  Керівник Центру Канайкін М.В. та координатори центру обмінялися інформацією та взяли активну участь в обговоренні питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО та членам їх сімей, з якого доповідав в.о.начальника Держгеокадастру у Голованівському районі І.Рибак.
  Директор центру зайнятості Кравченко Л.П. відмітила, що на обліку в центрі зайнятості знаходиться 25 осіб. Всім учасникам АТО, які звертаються до центру зайнятості надаються інформаційні та консультаційні послуги щодо сприяння працевлаштуванню. Їх ознайомлено з можливостями професійного навчання.
  Координатор з питань соціального супроводу Коляда Л.В. зробила аналіз анкет стосовно потреб учасників АТО.
  Крім того, обговорювалося питання здійснення пільгового перевезення учасників АТО приміським та міжміським транспортом. Було надано завдання управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації та начальнику відділу енергетики, транспорту та зв'язку управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості, інфраструктури та надання адміністративних послуг райдержадміністрації Дідур О.В. вивчити питання та внести зміни до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2016-2020 роки.
  Бугаєнко О.П. наголосила на обов'язковому відвідуванні сімей учасників АТО під час виїздів мобільного соціального офісу з метою інформування та визначення їх потреб.
  За підсумками роботи Центру було підготовлено відповідні рішення.


  05.02.2016 року проведено перше засідання Центру за участі заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П.
  Координатори Центру ознайомилися з основними завданнями та повноваженнями Центру, обговорили порушені учасниками АТО питання, що потребують вирішення.
  За підсумками засідання було надано відповідні доручення.

    • Маєте проблеми зору?
  Оберіть зручний
  розмір шрифта:


  A+ | A-


  Сайт Президента України

  Сайт Кабінету Міністрів

  Кіровоградська державна обласна адміністрація

  Урядова гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Урядова гаряча лінія

  Головне управління державної служби України

  Головне управління статистики