Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому сайті. Там, де Ятрань круто в'ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів – Голованівщина. Впродовж 90 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. На сьогоднішній день ми досягли фінансово-економічної, промислової стабілізації, стрімко розвивається громадська активність, потужний імпульс надано розв'язанню соціальних проблем. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій відновлено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат". Працюють промислові підприємства ДП "Межиріцький вітамінний завод" ДАК "Укрмедпром", ТОВ "Відродження" та ТОВ "КЛК", ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер". Район займає одне з перших місць в області за площею лісів. ДП Голованівське ,, ЛМГ" та ТОВ ,, Мега Майстер" займаються зовнішньоекономічною діяльністю, мають зв'язки з такими країнами як Німеччина.

Кримінально-виконавча інспекція


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний
розмір шрифта:


A+ | A-Г Р А Ф І К
прийому громадян керівництвом управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області


ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА Кіровоградської області ЗДІЙСНЮЄ ПРИЙОМ НА СЛУЖБУ на посади рядового і молодшого начальницького складу

ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА Кіровоградської області ПРОВОДИТЬ Відбір та направлення кандидатів на навчання до Академії Державної пенітенціарної служби


Співпраця заради якості надання соціальних послуг

8 грудня Голованівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ділився досвідом здійснення соціального супроводу та оцінки потреб засуджених з Голованівським районним відділом кримінально-виконавчої інспекції.
Начальник Голованівського РВ КВІ Валерія Дем'янчик відмітила, що з прийняттям 05.02.2015 року Закону України «Про пробацію» на органи кримінально-виконавчої інспекції покладено здійснення не лише наглядово-контролюючих заходів, а й соціально-виховних заходів. Зокрема, відповідно до Закону соціально-виховна робота проводиться за індивідуальним планом роботи із засудженими з урахуванням оцінки ризиків повторного вчинення кримінальних правопорушень та передбачає диференційований підхід під час надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи.
Тому досвід роботи Голованівського РЦСССДМ з надання соціальних послуг населенню став дуже корисним для фахівця з питань соціальної роботи із суб'єктами пробації Вадима Кондратюка стане в пригоді та допоможе в досягненні поставлених завдань.


Співпраця заради працевлаштування засуджених та звільнених з місць позбавлення (обмеження) волі

7 грудня між Голованівським районним відділом кримінально-виконавчої інспекції та Голованівським районним центром зайнятості населення була проведена спільна нарада для налагодження співпраці заради працевлаштування засуджених у відповідності до нормативно-правових актів та укладених між Голованівським ЦЗН та Голованівським РВ КВІ угодами про спільну діяльність.
В рамках наради директор Голованівського ЦЗН Кравченко Людмила та начальник Голованівського РВ КВІ Валерія Дем'янчик дійшли згоди у проведенні спільних заходів кримінально-виконавчої інспекції та центрів зайнятості у працевлаштуванні осіб звільнених з місць позбавлення (обмеження) волі та тих хто перебуває на обліку в інспекції також ознайомлювати засуджених з інформацією про наявні в Голованівському ЦЗН вакаціями та профорієнтаційними курсами, за професіями які є актуальними на ринку праці.


«Кришталева ніч – провісник Холокосту» під таким гаслом проведена бесіда в Голованівському РП КВІ

В Голованівському РП КВІ громадянам засудженим до покарань не пов'язаних з позбавленням була проведена виховна бесіда присвячена Міжнародному дню боротьби проти фашизму, расизму та антисемізму. Валерія Дем'янчик розповіла, що в листопаді 1938 року в Німеччині почався масовий єврейський погром, що отримав назву «Кришталевої Ночі» або «Ночі розбитих вітрин». Саме «Кришталева Ніч» або «Ніч розбитих вітрин» в 1938 році поклала початок Холокосту – масовому насильству стосовно єврейського народу, яке призвело до загибелі близько 6 000 000 євреїв. Тому розповідаючи про злочини нацизму, ми попереджаємо молодь про те, яким може стати майбутнє, якщо ми не скажемо «Ніколи знову!» у відповідь тим, хто пропонує обмежити права однієї групи людей тільки тому, що вони не такі, як ми. По завершенню бесіди підобліковим був продемонстрований короткометражний документальний фільм під назвою «Кришталева Ніч – провісник Холокосту», в якому розказано про «Холокост», як один із жахів Другої Світової Війни, який не дає забути про себе дотепер.


Співпраця заради якості надання безоплатної правової допомоги

23 жовтня 2015 року начальник Голованівського РВ кримінально-виконавчої інспекції Валерія Дем'янчик прийняла участь в роботі круглого столу "Співпраця заради якості надання безоплатної правової допомоги", який проводився за ініціативи Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в селищі Голованівськ, що на Кіровоградщині. Серед запрошених були також представники державних органів та огранізацій, органів місцевого самоврядування, слідчі, судді, адвокати та очільники громадських організацій.
Право на безоплатну правову допомогу - це гарантована
Конституцією України можливість громадянина
України, іноземця, особи без громадянства, у тому числі біженця чи
особи, яка потребує додаткового захисту, отримати в повному обсязі
безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість певної
категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у
випадках, передбачених Законом.
Тому на порядку денному розглядалися питання про те, що правова допомога повиння бути якісною, відповідати встановленим стандартам та надаватися незахищеним верствам населення, дітям, учасникам бойових дій, затриманим, засудженим, та іншим категоріям громадян визначених  Законом.
Відповідно до укладеного 8 жовтня цього року Меморандуму про спільну діяльність між Голованівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Голованівським РВ кримінально-виконавчої інспекції Сторони консолідують зусилля в одержанні якісних юридичних послуг засудженими до покарань не пов'язаних з позбавленням волі.
За підсумками роботи круглого столу було вирішено, що кожна сторона повинна забезпечити центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги можливістю надання всіх видів правових послуг, передбачених Законом.


День юриста в Голованівському районному підрозділі (Голованівського МВ) кримінально-виконавчої інспекції

День юриста в Голованівському районному підрозділі кримінально-виконавчої відзначився підписанням Меморандуму про співпрацю між Голованівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Голованівським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції.
Метою та предметом Меморандуму є консолідація зусиль Сторін, спрямованих на захист,дотримання та забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян, зокрема права осіб на безоплатну вторинну правову допомогу. Також для досягнення мети та предмету Меморандуму Сторони домовилися про співпрацю в напрямках обміну інформацією, здійснення робочих зустрічей, організації спільних заходів шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей, тощо.


Управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад 

В Голованівському районному підрозділу кримінально-виконавчої інспекції вакантними є:

Інспектор – 3 посади;
Фахівець – 1 посада.
До участі у конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра та за станом здоров’я придатні для несення служби.

Перелік документів необхідний
 при прийомі на службу

 1. Анкета, автобіографія;
 2. Документ, що підтверджує рівень освіти (оригінал, копія), архівна довідка ВУЗу;
 3. Декларація про доходи за минулий рік;
 4. Медична довідка 133-о (за місцем проживання. Для неї необхідний сертифікат нарколога – 2 екз. (1 для мед огляду в поліклініці УМВС), сертифікат психіатра – 2 екз  (1 для мед огляду в поліклініці УМВС), фото – 3х4 – 2 шт. для атестованих, для вільнонайманих – довідка 086-О У)
 5. Для мед. огляду в поліклініці УМВС: довідка про щеплення з моменту народження, довідка від терапевта про звернення за останні 5 років.
 6. Трудова книжка (оригінал, копія);
 7. Військовий квиток (оригінал, копія);
 8. Паспорт (оригінал, копія);
 9. Довідка уповноваженого органу про склад сім’ї;
 10. Свідоцтво про шлюб (оригінал, копія);
 11. Свідоцтво про шлюб (розірвання шлюбу) батьків (копія);
 12. Свідоцтва про народження (особисте, членів родини) (оригінали, копії);
 13. Ксерокопія ідентифікаційного коду;
 14. Характеристики: з місця навчання, з останніх місць роботи, громадські характеристики, з місця проживання;
 15. Фото 9 x 12 – 1 шт.,
  3 x 4 – 2 шт.
  Тел. для довідок (05252) 2 – 29 – 42  
  Наша адреса: смт. Голованівськ, вул.. Леніна, 44-Б

День Державного Прапора України

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора України.
Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.
Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.
Синьо-жовте поєднання кольорів остаточно оформився як едінонаціональное на початку XX ст. Символами України в новітньому їх трактуванні є безхмарне небо як символ миру - синій колір, і стиглі пшеничні ниви як символ достатку - жовтий колір.
24 серпня 1991 відбулося проголошення Акта про незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор.
У серпні 2004 року Президент підписав Указ № 987/2004 про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня. До цього День державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні.
Тому 21 серпня 2015 року серед осіб, які перебувають на обліку Голованівського РП КВІ була проведена бесіда «Знай Державні Символи України!».


Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами в Голованівському РП КВІ

Перший Всесвітній День боротьби з гепатитом був ініційований у 2008 році. Ініціатором проведення Всесвітнього Дня боротьби з гепатитом виступив Світовий Альянс з проблем гепатиту або World Hepatitis Alliance.
Мета впровадження цього заходу - підвищення обізнаності світової громадськості про симптоми, методи діагностики, профілактики та лікування гепатитів, особливо групи В і С, а також привернення уваги урядів і неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з гепатитом В і С.
Статистика невблаганна - в середньому, кожна дванадцята людина в світі є носієм вірусу гепатиту В або C. Ця статистика перевищує показники за кількістю ВІЛ-інфікованих або хворих на рак, проте рівень обізнаності людей про гепатит вкрай низький. Вірусні гепатити - це група дуже розповсюджених небезпечних захворювань, що вражають печінку людини. Захворювання починається поступово, протікає без симптомів і не проявляється тривалий час, тому гепатит ще називають "ласкавий вбивця". Саме гепатит є основною причиною цирозу і раку печінки.
Тому 3 серпня персоналом Голованівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції серед підоблікових було проведено лекцію на тему «Вірусні гепатити, шляхи передачі». За підсумками бесіди засудженим було вручено додатковий матеріал.


День соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Голованівському РП КВІ

Головне завдання діяльності Голованівського РЦСССДМ – є реалізація державної молодіжної політики, організація надання сім’ям, дітям та молоді Голованівського району якісних соціальних послуг.
Тому 8 липня в Голованівському РП КВІ на виконання вимог спільного наказу «Про затвердження Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково»  № 288/4322 від 28.10.2008 р. до Голованівського РП КВІ був запрошений спеціаліст Голованівського РЦСССДМ Наталія Слободянюк для проведення виховної роботи з неповнолітніми та особами молодіжного віку, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції.
Мета заходу насамперед полягала в  наданні комплексу інформаційних, соціально-педагогічних, психологічних, юридичних послуг особам, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.
Якщо людина переживає кризу, яку не в змозі подолати самостійно на допомогу приходять соціальні працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, та надаються основні види соціальних послуг, а саме:
Інформаційні -

 •    надання клієнтам інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації;
 •    поширення серед населення просвітницьких та культурно-освітніх знань;
 •    поширення об’єктивної інформації про споживчі можливості та види соціальних послуг з метою створення попиту на них;
 •    формування певних уявлень, ставлення у суспільстві до тих чи інших соціальних проблем. 
 • Юридичні -
 •    надання консультаційних послуг клієнту з питань чинного законодавства;
 •    здійснення захисту прав та інтересів клієнта;
 •    сприяння у застосуванні державного примусу і реалізації юридичної відповідальності щодо осіб, які вдаються до прямих чи опосередкованих протиправних дій щодо клієнтів.
 • Психологічні -
 •   надання консультаційних послуг клієнту з питань психічного здоров’я та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем; 
 •   застосування психодіагностики, що спрямована на вивчення соціально-психічних характеристик особистості та групи;
 •   проведення терапевтичних сеансів з метою психокорекції або психологічної реабілітації людини;
 •   надання методичних порад батькам(або особам, що їх замінюють).
 • Соціально – педагогічні -
 •   виявлення інтересів і потреб людини у різних видах діяльності, (дозвіллі,спортивно-оздоровчій,технічній та художній творчості, туризму тощо);
 •   залучення до роботи з людьми різноманітних закладів, товариств, зацікавлених осіб.
 • Соціально – медичні -
 •    заходи, спрямовані на запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів у окремих індивідуумів та в «групах ризику»;
 •    заходи спрямовані на збереження,підтримку і захист нормального рівня життя і здоров’я людей;
 •    заходи, спрямовані на сприяння людям у досягненні поставлених цілей і розкритті внутрішнього потенціалу (включаючи наприклад, профілактику девіантності, формування здорового способу життя, викорінення джерел стресу і в самій людині, і в зовнішньому середовищі, створення умов для надбання клієнтом досвіду розв’язання потенційно-існуючих проблем).
 • Соціально – економічні -
 •    задоволення матеріальних інтересів та потреб малозабезпечених верств населення, що реалізується у формі надання натуральної та грошової допомоги;
 •    встановлення пільг;
 •    надання допомоги у вигляді одноразових компенсацій;
 •    здійснення соціально-побутового патронажу з метою покращення житлових умов клієнтів;
 •    забезпечення нормального побуту клієнтів.
 • Всі інформаційні та консультаційні послуги надаються кваліфікованими спеціалістами безкоштовно на умовах конфіденційності.
  Слід відмітити та виразити слова вдячності колективу Голованівського РЦСССДМ за розуміння важливості спільних дій та позитивний настрій у реалізації поставлених завдань.


  Служба пробації в Україні

  Останнім часом в Україні багато говориться про реформування кримінальної юстиції. Мова, зокрема, і про гуманізацію існуючої на сьогодні системи покарань, більш ефективну їх індивідуалізацію та диференціацію. Одним із кроків на цьому шляху бачиться служба пробації (лат. probatio — випробування, умовне засудження), над створенням якої працює Міністерство юстиції.
  Так , 5 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про пробацію”, який набрав чинності 27 лютого цього року та через шість місяців буде введено у дію, а саме 27 серпня 2015 року. Таким чином Верховна Рада України схвалила реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження у державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру, покликаних у першу чергу забезпечити безпеку суспільства. Закон України “Про пробацію” розроблявся з урахуванням європейських стандартів пробації. 
  Законом України «пробація» визначається як система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.
  Для реалізації державної політики в сфері виконання покарань не пов’язаних з позбавленням волі Законом передбачається створення «Служби пробації. Орган пробації створюється у складі Державної пенітенціарної служби України шляхом реорганізації кримінально-виконавчої інспекції, яка забезпечує виконання покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Сьогодні кримінально-виконавча інспекція згідно із законодавством виконує переважно контрольну функцію щодо покарань, альтернативних позбавленню волі. Індивідуально-профілактичну роботу здійснюють органи внутрішніх справ, соціальну роботу – органи соціальної політики.
  Для ознайомлення з деталями розвитку кримінальної юстиції в Україні пропонуємо переглянути інтерв’ю начальника Департаменту кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України Олега Янчука.


  День пам’яті та примирення і День перемоги в Голованівському районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції

  8 та 9 травня 2015 року Україна та світ вшановують пам’ять мільйонів, що стали жертвами подій Другої світової війни та полягли в боротьбі проти фашистської диктатури.
  Символом Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги — є  червоний мак. Червоний мак — символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом — жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.
  Ідея використовувати червоний мак як символ пам'яті належить Моїні Майкл, викладачці Університету Джорджії, Сполучені Штати. У листопаді 1918 року під враженням від поеми Маккрея вона написала власний вірш «Ми збережемо Віру», де заприсяглася завжди носити червоний мак у пам'ять за загиблими. Після 1918 року Моїна Майкл займалася фінансовою підтримкою недієздатних ветеранів війни. Для того, щоб зібрати необхідні кошти, Майкл запропонувала продавати штучні маки із шовку.
  Червоний мак вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році.
  У березні 2015 року указом Президента України запроваджено День пам'яті та примирення, який відзначається 8 травня. Цей день, а також 9 травня 2015 року, коли відзначатиметься 70-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, квітка червоного «маку пам’яті» використовуватиметься з гаслом «Пам’ятаємо, перемагаємо»
  Тож про безсмертні подвиги наших дідів та прадідів мова йшла і під час проведення виховної роботи серед осіб, що перебувають на обліку Голованівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції. Воїни-українці та уродженці України вписали безсмертні сторінки в історію війни, показавши приклади ратного героїзму.


  Зробимо Україну чистою

  Голованівський районний підрозділ кримінально-виконавчої інспекції спільно з Голованівським управлінням соціального захисту населення долучився до проведення Всеукраїнської екологічної акції – «Зробимо Україну чистою».
  «Зробимо Україну чистою» - це всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні.
  Метою цієї акції є не лише прибирання, а й змінення свідомості громадян, їх ставлення до навколишнього середовища, та виховання звички не смітити і дбати про довкілля. Кожного року до даної акції долучається все більше людей, у свою чергу це означає, що екологічно свідомих людей в Україні стає більше.
  Тому 18 квітня спільною роботою Голованівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції спільно з Голованівським управлінням соціального захисту населення було облагороджено територію місцевого скверу.
  Голованівський районний підрозділ
  кримінально-виконавчої інспекції


  Обговорення напрямків взаємодії Голованівського РП КВІ з
  Голованівським РЦССДМ

  20 квітня в приміщені Голованівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції (далі по тексту РП КВІ) відбулася нарада з Голованівським районним центром для сім'ї, дітей та молоді (далі по тексту Центр) за підсумками проведеної спільної роботи протягом І кварталу 2015 року.
  На нараді обговорено основні напрямки взаємодії між Голованівським РП КВІ та Центром, визначено форми взаємодії між сторонами.
  Також було відзначено, що протягом попереднього кварталу між службами була укладена угода про співпрацю з метою попередження вчинення злочинів дітьми та особами молодіжного віку. Центр регулярно забезпечує
  Голованівський РП КВІ необхідною методичною та інформаційно-довідковою літературою, а Голованівський РП КВІ в свою чергу розповсюджує рекламу про послуги Центру серед дітей та молоді, які перебувають на обліку також сторони дійшли спільної згоди у визначені «Дня соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» в Голованівському РП КВІ.
  На нараді було вирішено взаємодію Голованівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції з Голованівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді визнати задовільною та
  визначено в подальшому регулярно проводити спільні заходи для посилення профілактичної та виховної роботи. За підсумками наради був складений спільний протокол.
  Голованівський РП
  кримінально-виконавчої інспекції


  До відома громадян!!

  На території Головнівського району функціонує Голованівський районий підрозділ кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області. Кримінально-виконавча інспекція відповідно до ст. 11 Кримінально-виконавчого кодексу України відноситься до органів виконання покарань.
  Відповідно до ст. 13 Кримінально-виконавчого кодексу України кримінально-виконавча інспекція виконує покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт. Також кримінально-виконавча інспекція здійснює контроль за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років. Кримінально-виконавча інспекція встановлює періодичність та дні проведення реєстрації засуджених до покарань у виді громадських і виправних робіт, а також осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням.
  В своїй діяльності кримінально-виконавча інспекція керується Конституцією України, Кримінальним кодексом України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Кримінальним процесуальним кодексом України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, та іншими підзаконними актами Державної пенітенціарної служби України, Міністерства юстиції та Президента України.
  Очолює Голованівський районний підрозділ кримінально-виконавчої інспекції – заступник начальника Голованівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції лейтенант внутрішньої служби Дем’янчик Валерія Валеріївна.
  При виникненні питань стосовно відбування покарань Ви можете звернутися за адресою: смт. Голованівськ, вул. Леніна, 44/б


  ЗА Т В ЕРД Ж Е Н О
  Наказ управління ДПтС України 
  в Кіровоградській області 
  від 26.12. 2014№357/ОД;
  (додаток )

  Г Р А Ф І К
  прийому громадян керівництвом управління
  Державної пенітенціарної служби України в 

  Кіровоградськійобласті

  Посада

  Прізвище, ім'я, побатькові

  Дні прийому

  Часи прийому

  Начальник управління

  Ткаченко Юрій Анатолійович

  Вівторок

  З 16-00 до 18-00

  Перший заступник начальника управління

  Воробйов Володимир Андрійович

  Середа

  З 16-00 до 18-00

  Заступник начальника управління

  Рогожко Наталія Кирилівна

  Четвер

  З 16-00 до 18-00

  Заступник начальника
  управління– начальник відділу виробничої діяльності, маркетингу та економіки

  Райченко Олег Васильович

  п’ятниця

  З 16-00 до 18-00

  Заступник начальника управління – начальник сектору ресурсного та інженерного забезпечення

  Коваленко Андрій Веніамінович

  понеділок

  З 16-00 до 18-00

  Прийом громадян керівництвом управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській областіпочинається о 16-00 годині.


  ЗА Т В Е Р Д Ж Е Н О 
  Наказ управління ДПтС України 
  в Кіровоградській області 
  від 26.12. 2014 №357/ОД 
  (додаток )

  Графік  
  особистого прийому;громадян керівниками структурних підрозділівуправління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області


  Структурний підрозділ

  Дні прийому

  Часи прийому

  Сектор по контролю за виконанням судових рішень

  понеділок

  З 9-00 до 16-00

  Фінансово  економічний відділ

  вівторок

  З 9-00 до 16-00

  Сектор пороботіз персоналом

  середа

  З 14-00 до 16-00

  Відділ охорониежиму, наглядутабезпеки

  четвер

  З 9-00 до 13-00

  Секторсоціально–виховної та психологічної роботи

  п’ятниця

  З 9-00 до 16-00

  Сектор кримінально  виконавчої інспекції

  середа

  З 9-00 до 13-00

  Сектор охорони здоров’я

  четвер

  З 14-00 до 16-00

  Прийом громадян керівництвом управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській областіпочинається о 15-00годині.
  Приймальня громадянуправління Державної пенітенціарноїслужби України в Кіровоградській областіпрацює
  кожного дня (крім суботи,неділі та святкових днів) 9-00 до 18-00годинип’ятницю–з 9-00 до 16-45 години, зперервою на обід з 13-00 до 13-45 години.
  Відповідальний за прийом громадян – юрисконсульт Павлова Оксана Євгеніївна.
  У вихідні та святкові дні, а також у не робочий час прийом звернень громадян здійснює працівник відділуоперативного чергування, збору та узагальнення інформації 
  управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області.
  Телефон длядовідок– (0522) 33-40-47.
  Телефон цілодобової «гарячоїлінії» (0522)33-29-06
  Можна телефонувати у робочі дні з 9 до 18 години, а у п'ятницю та у передсвяткові дні - з 9 до 16 години 45 хвилин, обідня перерва з 13 до 13 години 45 хвилин та повідомляти про неналежне ставлення до засуджених(ув'язнених), про факти порушення прав засуджених (ув'язнених), та інші факти, пов'язані з умовами утримування та порядком відбування покарання.
  «Телефон довіри» управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області міський (0522) 33-29-44, мобільний - 0-66-674259