Шановні друзі! Вітаємо Вас на нашому веб-сайті! Там, де Ятрань круто в»ється, де переплелись зелені барви лісу та жовте золото пшениці, розкинувся величний край хліборобів і металургів - Голованівщина! Впродовж 90 років існування Голованівського району підтримуються давні традиції і звичаї, що говорить про невмирущість українського народу, українського духу. Головними галузями економіки району є сільське господарство, кольорова металургія та харчова промисловість. Завдяки залученню інвестицій забезпечено роботу гіганта кольорової металургії ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат». Працюють промислові підприємства ТОВ "Відродження", ТОВ «КЛК», ДП «Голованівське ЛГ». За площею лісів район займає одне з перших місць в області. ДП «Голованівське ЛГ» займається зовнішньоекономічною діяльністю. Район розташований у досить вигідному географічному положенні. Через район проходять дороги загального користування, з них – державного значення "Ульяновка – Миколаїв", а також залізничні колії. В економіці провідне місце належить сільськогосподарському виробництву. Так аграрний сектор економіки становить 43 відсотка загального виробництва товарної продукції в районі. Основні зернові культури, що вирощуються в районі, озима пшениця, ячмінь, кукурудза, зернобобові, гречка. Значне місце серед технічних культур займають соняшник і соя.Багата і щедра земля Голованівщини стала колискою талантів і дала світові відомих діячів науки, культури і спорту. Гордістю для району є народний аматорський хор "Візерунки", народний аматорський вокальний колектив "Деліціа", народний аматорський духовий оркестр Побузького будинку культури, народний аматорський театр «Агітатор», народний аматорський театральний колектив Олександрівського будинку культури. Ми завжди раді зустрічати друзів на нашій привітній Голованівській землі. Запрошуємо до співробітництва!


  Всеукраїнський Тиждень права


План роботи районної бібліотеки для дорослих на Всеукраїнський тиждень права з 5 по 9 грудня 2016 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 31 серпня 2016 р. № 627-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права"

Про проведення в районі тижня права

 


9 грудня на правову годину «Вчинок і відповідальність» у районну бібліотеку для дітей завітали учні 4-В класу НВК "Голованівська ЗШ І-Шст. ім. Т. Г. Шевченка – гімназія" зі своєю вчителькою А.Б.Мосенз. Переглядаючи  відео «Права свої права ти добре знай, їх шануй і захищай»,  діти «побували» у залі суду, де розглядалися кілька судових справ із питань про порушення прав казкових героїв». На прикладах казкових героїв учні спробували роз’яснити статті «Конвенції ООН про права дитини». На заході також були обговорені проблемні ситуації, які найчастіше  трапляються з дітьми молодшого шкільного віку.

 


5 грудня у районній бібліотеці для дітей розпочався «Тиждень права». Для  користувачів молодшого шкільного віку бібліотекарі організували  книжково-ілюстративну виставку-гру «В гостях у Правознайка».
6 грудня до районної бібліотеки для дітей  завітали учні 1-В класу. Використовуючи  картинки та  ілюстрації до книги «Знай свої права,  дитино», бібліотекарі познайомили першокласників з правами дитини, які  закріплені в «Конвенції  про права дитини».
8 грудня в рамках «Тижня права» у читальній залі районної бібліотеки для  дітей проведено гру «Будуємо правовий дім для Дюймовочки». На захід запрошено учнів третіх класів  НВК "Голованівська ЗШ І-Шст. ім. Т. Г. Шевченка – гімназія". На прикладі казки Г.Х.Андерсена діти розглянули, які права Дюймовочки, як дитини, порушували різні герої цієї казки. З допомогою бібліотекарів діти побудували новий правовий дім, щоб Дюймовочка жила у такому домі, де б її права ніхто не порушував.


Всеукраїнський тиждень права в бібліотеці ім. С.В. Шеврякова

Сприяли організації Всеукраїнського тижня в бібліотеці фахівці Голованівського відділу поліції, Центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, Голованівський НВК ім..Т.Г.Шевченка.
Так,  бібліотекарі спільно з заступником начальника відділу поліції Вільчинським В.В, інспектором поліції Шеремет А.С.,фахівцем центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Леух А.Л, вчителем історії та права Голованівського НВК Скляровою Н.С провели правовий круїз « Молодь в правовому полі» для учнівської молоді 9 «А» класу та Всеукраїнський урок «Права людини» для 9 «В» класу. Читачам було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації які розглядалися під час зустрічі змусили замислитись учнів над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. До уваги учасників заходів були представлені відеофільми «Правова відповідальність неповнолітніх» та «Діти за гратами». Під час заходів проводились правознавчі ігри, вікторини. Право називатися «Кращий правознавець» завоював учень
9 «А» класу Захаренко Вадим, за що одержав приз від центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді. Працівники бібліотеки познайомили присутніх з книжковою виставкою «Права людини: від витоків до сьогодення», яка діяла протягом Тижня в бібліотеці. На ній були представлені новинки правознавчих видань із фонду бібліотеки. Ці видання сприятимуть поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших читачів.
Тиждень права пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правової поведінки.


Маєте проблеми зору?
Оберіть зручний
розмір шрифта:


A+ | A-


Сайт Президента України

Сайт Кабінету Міністрів

Кіровоградська державна обласна адміністрація

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Урядова гаряча лінія

Гаряча лінія

Головне управління державної служби України

Головне управління статистики

Антимонопольний комітет України