Версія для друку
Новини

"єПідтримка": "Дія" запускає бета-тестування віртуальної картки для отримання тисячі за вакцинацію

Наступного тижня застосунок "Дія" має запустити бета-тестування послуги, яка дозволить отримати тисячу гривень людям, які отримали повний курс щеплень проти коронавірусу.

Про це 9 грудня заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Вже наступного тижня буде запущена бета-тест послуга Міністерством цифрової трансформації. Для отримання послуги українці зможуть оформити відповідні віртуальні картки, які будуть розроблені спеціально для виплат. Це картка "е-підтримка". Оформленні цієї картки безкоштовне та без жодної оплати за обслуговування", — заявив під час засідання уряду Шмигаль.

Він також нагадав, що витратити отримані кошти можна в категоріях бізнесу, що найбільше постраждали від карантину: це креативна, транспортна і спортивна галузі.

"Для того, щоб встигнути отримати виплату у першому етапі, треба подати заявку до "Дії" до 29 грудня цього року. Тобто з 19 по 29 грудня можна подати заявку та отримати відповідно тисячу гривень ще в цьому році", — зазначив голова уряду.