Профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя

З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя 14 листопада 2018 року фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заходи для учнів філій Побузької загальноосвітньої школи «Пушківська загальноосвітня школа ДНЗ» та «Капітанська загальноосвітня школа - ДНЗ».

В заході прийняли участь: лікар-дерматовенеролог центральної районної лікарні Брижатюк О.В., медична сестра наркологічного кабінету Смуток Р.В., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Руда І.В., провідний інспектор Голованівського РВ УДСНС України в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту Музика П.М., працівники сільських бібліотек Король І.А. та Щуренко В.Л., психолог інклюзивно-ресурсного центру Василенко А.С., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Топольник І.П., а також фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванчишина Н.І., Трушнікова І.І., Вишневська О.О.

З учнями шкіл проведено інформаційно-профілактичні бесіди, тренінги, та лекції різної тематики. Так, представники лікарні провели бесіди на теми: «Що потрібно знати про ВІЛ/СНІД?» а також «Наркотики та наслідки їх вживання», представник служби у справах дітей розповіла учням старших класів про «Кримінальну відповідальність неповнолітніх», психолог інклюзивно-ресурсного центру провела з дітками молодших класів бесіду з елементами тренінгу «Мої емоції та відносини в колективі», представники сільських бібліотек провели інформаційну роботу на тему: «Толерантність». Фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційно-профілактичні бесіди на теми: «Шкідливі звички та їх вплив на організм дитини», «Здоровий спосіб життя», «Права та обов'язки дитини», «Булінг: як захистити себе від цькування». Особливо актуальною була профілактична бесіда представника УДСНС про «Безпечний відпочинок у зимовий період»,

Також керівникам шкіл було надано буклети, листівки, плакати відповідної тематики для поширення серед вчителів та подальшого використання в роботі.