Набір бригад до «Гвардії наступу» продовжується

Набір бригад до «Гвардії наступу» продовжується. Активну роботу в цьому напрямку проводять на території Благовіщенської громади.
3 лютого 2023 року Благовіщенська міська рада спільно з СПД №2 Голованівського РВП в рамках проекту «Гвардія наступу» провели агітаційний захід на базі Благовіщенського відділу Голованівської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.
Участь у заході взяли представники органу місцевого самоврядування, працівники поліції, представники громадської організації, які надають безоплатну правову допомогу, а також відвідувачі центру зайнятості.
Бажаючим було надано роз’яснення щодо проекту «Гвардія наступу», про порядок вступу до новостворених бригад, основні вимоги до самого кандидата, врахування його бажання у виборі військової частини, регіону, в якому проходитиме служба, терміну навчання та впевненості, що без попереднього навчання направлення в зону бойових дій не буде.
Отримати роз’яснення та заповнити відповідну анкету можна на сайті Національної гвардії України та щоденно в ЦНАПі смт Голованівськ, вул. Соборна, 44 Б.
Збільшити шрифт
A- A A+